| Brand: | ORANGE |
| Model: | Nola Play |
| Type: | Smartphone |
| Display | |
| Size: | 5" |
| Technology: | LCD_IPS |
| Camera | |
| Main Specs: | 8 MP |
| Selfie Specs: | 2 MP |
| Battery | |
| Capacity: | 2000.0 mAh |
| Type: | Li-Ion |
| Memory | |
| Ram: | 1.0GB |
| Storage: | 16GB |
| Os: | Android 10 |
| Body | |
| Dimensions: | 1849 x 1314 x 10.2 mm |
| Weight: | 140 g |
| Sim: | Micro Sim, Micro Sim |
| Sensors: | Accelerometer, GPS |
| Colors: | Black |