| Brand: | MULTILASER |
| Model: | M9 3G |
| Type: | Tablet |
| Display | |
| Size: | 9" |
| Technology: | LCD_IPS |
| Camera | |
| Main Specs: | 2 MP |
| Selfie Specs: | 1 MP |
| Battery | |
| Type: | Li-Ion |
| Processor | |
| Chipset: | INTEL ATOM Z8350 |
| Memory | |
| Ram: | 1.0GB |
| Storage: | 8GB |
| Os: | Android 7.0 Nougat |
| Body | |
| Sim: | Mini Sim - Regular, Mini Sim - Regular |
| Sensors: | Fingerprint, Accelerometer, GPS |
| Colors: | Black |